Magnesium liquid 50 ml

Kód: 900
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

Liguid Magnesium obsahuje unikátní přírodní zdroj hořčíku a dalších více než 70 minerálů a stopových prvků, vyskytujících se ve vodách Velkého solného jezera(USA). Obohaceno o vysoce vstřebatelný chelát bis-glycinát hořečnatý, jenž vyniká vysokou biologickou dostupností hořčíku, a vitaminy B1 a B6. Je vhodný pro vegany, sportovce a všechny, kteří potřebují doplnit hořčík. Hořčík a vitamin B6. Vhodný pro vegany, sportovce a všechny, kteří potřebují doplnit hořčík. Doplněk stravy.

 


Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík a vitamin B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému a proteinovému metabolismu a jsou nezbytné pro správnou funkci nervového systému. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, stavu kostí a zubů, k rovnováze elektrolytů,je důležitý pro správné fungování nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Vitamin B1 přispívá ke správné funkci srdce a nervového systému. Vitamin B6 podporuje normální tvorbu červených krvinek.

Složení - koncentrát z Velkého solného jezera, purifikovaná voda, bis-glycinát hořečnatý, B6 (pyridoxin), vitamín B1 (thiamin), kyselina citrónová, přírodní konzervant ε-polylysine hydrochloride.

Neobsahuje : lepek, laktózu, cukr,alkohol, barviva a dochucovadla. Vhodný pro vegany

Dávkování - denní dávka 3,34 ml = 66 kapek, užívejte optimálně ráno a večer 1,67 ml = 33 kapek Obsah denní dávky (nejvýznamnější prvky): Hořčík ………. 263,00 mg (RHP 70,13%) Vitamín B1 ….. 1,10 mg (RHP 100%) Vitamín B6 …. 1,40 mg (RHP 100%) RHP = referenční hodnota příjmu Rozmíchejte v 250 ml vody, ovocné šťávy apod.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a činnosti mozku (zahrnující schopnost koncentrace, učení, paměti a myšlení), k normálnímu energetickému metabolismu a energetické rovnováze těla, k elektrolytické rovnováze (udržení správné hladiny důležitých iontů - sodných, draselných, hořečnatých a dalších) a k normální syntéze bílkovin.